Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9] >
Moneybookers в Україні
Thread poster: kitsune
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Нічого страшного Apr 17, 2010

Anna Ivanchenko wrote:
У страшному світі деякі люди живуть. Немає чого боятися Манібукерс - краще користуватися всіма наявними можливостями, щоб отримувати чесно зароблене.

Просто думаємо собі "а на кой ляд воно нам потрібно": цей МБ-геморой, складність та непередбачуваність, про які ми читаємо тут на форумах - заради заощадження 10-20 умовних одиниць?
Та ще й маючи задоволення працювати над дріб'язковими дешевими замовленнями із сумнівними, та до того ж "економними" замовниками?

Я - пас

[Edited at 2010-04-17 09:03 GMT]


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
English to Russian
+ ...
Та тут всяке буває, Apr 17, 2010

інколи буває багато малих замовлень.
mk_lab wrote:
...МБ-геморой, ... заради заощадження 10-20 умовних одиниць?

От в мене є один клієнт, що може платити тільки через банк, так він мені майже кожний тиждень надсилає для перекладу 1 або 2 дуже коротких і простих текста. Так я буду з ним чекати мабуть з рік, якщо не більше, щоб накопичилася сума, яку клієнту буде можливо (в сенсі економічної доцільності, бо одне перерахування грошей обходиться у 30-50 у.о.) надіслати мені через банк. Що, відмовитися від клієнта та кількох сотен зелених у рік? Це за три роки буде на непаганий комп"ютер, а його якраз кожні 3-4 роки доводиться міняти. А отримав би без затримки - так % б за цей час накопичилися...
А у когось таких замовлень може бути і більше...


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 09:52
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
страх - не страх Apr 17, 2010

mk_lab wrote:
Просто думаємо собі


Та отож багацько тут по форумах пустопорожніх розмірковувань, надуманих розпитувань і теоретичних переконувань не знати кого і незрозуміло в чому. А здавалось би, що може бути простіше -- зареєструй аккаунт (це безкоштовно, займе кілька хвилин і ні до чого не зобов'язує), поклацай по меню, почитай FAQ, поекспериментуй зрештою... і якщо прийдеш до висновку, що воно тобі не треба -- то й не користуйся, облиш до ліпших часів. А сумніви і питання, звичайно, все одно виникатимуть -- але тоді вони будут осмислені.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 09:52
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
нелогічно Apr 17, 2010

mk_lab wrote:
іноді втрачаются замовники (щоправда, зазвичай дрібні, "разові", та, відверто кажучи, не дуже того варті)


Якщо ви їх втратили, не виконавши ні одного замовлення, то як ви можете знати, чи вони дрібні, разові, і чого вони варті?


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
Member (2008)
English to Russian
+ ...
жодної проблеми протягом останнього року Apr 17, 2010

Користуюсь манибукерсом з задоволенням. декілька разів блокували гроші та щось з'ясовували, але це все розумно... надавав скани та "всьо було в ажурє"

"Утюг работает как часы!" (© х.ф. "День радио")

(Якби наша податкова система працювала таким чином, ми б були попереду світу та мали б декілька років на відпочинок всією країною.)

[Редактировалось 2010-04-17 12:30 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А й дійсно... Apr 18, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:
А здавалось би, що може бути простіше -- зареєструй аккаунт (це безкоштовно, займе кілька хвилин і ні до чого не зобов'язує), поклацай по меню, почитай FAQ, поекспериментуй зрештою... і якщо прийдеш до висновку, що воно тобі не треба -- то й не користуйся, облиш до ліпших часів. А сумніви і питання, звичайно, все одно виникатимуть -- але тоді вони будут осмислені.

Роман вміє переконувати... Мислення фізтеха+юриста - це БОМБА!

Зареєструвався. Ніяких питань не виникає на кшталт початкового питання цієї гілки... Відкрию для цьго діла окрему валютну картку в іншому банку (щоб не "світити" головні рахунки), та буду щасливим!


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
Member (2008)
English to Russian
+ ...
чудо Jul 28, 2010

переказав гроші з манiбукерсу на карту сьогодні... вже пришли. я в шоці... було 5 днів... потім доба... зараз 3,5 години...

 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
Скажіть будь-ласка.... Jul 28, 2010

Sergei Leshchinsky wrote:

переказав гроші з манiбукерсу на карту сьогодні... вже пришли. я в шоці... було 5 днів... потім доба... зараз 3,5 години...


Скажіть будь-ласка, пане Сергію, мені здається ви у такіх справах - дока - а чи не можна за манібукерси щось фактично купити?


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
Member (2008)
English to Russian
+ ...
давно не був там... Jul 29, 2010

але вчора помітив, що з’явився логотип e-Bay...

 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
English to Russian
+ ...
Стосовно можливості отримання грошей з рахунку Moneybookers Oct 4, 2010

http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

Це посилання на те, які є можливості отримання грошей з рахунку Moneybookers.
З цього списку країн бачимо, що для тих, хто в Україні, можливе отримання грошей лише через SWIFT - переказ (в ін
... See more
http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

Це посилання на те, які є можливості отримання грошей з рахунку Moneybookers.
З цього списку країн бачимо, що для тих, хто в Україні, можливе отримання грошей лише через SWIFT - переказ (в інших країнах є інші можливості, зокрема через VISA)

Я зареєструвал картку, після того я хоходжу в розділ Виводу грошей, бачу, що мені пропонують як SWIFT переказ, так і переказ на картку VISA (її тільки потрібно верифікувати).

Тобто, маємо протиріччя на самому сайті.
Collapse


 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
English to Russian
+ ...
Мій досвід роботи з манібукерс Oct 19, 2010

Шановні друзі, вітаю вас.

Виникла така ситуація. Для отримання грошей на мою картку мене сповістили, що я маю ЗНОВУ верифікувати мою картку та при цьому вибрати "для игровых целей".

Ось відповідь від супорту:

Для активации карты на вывод денег нужно поп
... See more
Шановні друзі, вітаю вас.

Виникла така ситуація. Для отримання грошей на мою картку мене сповістили, що я маю ЗНОВУ верифікувати мою картку та при цьому вибрати "для игровых целей".

Ось відповідь від супорту:

Для активации карты на вывод денег нужно пополнить с нее счет Moneybookers на любую сумму в игровых целях. Условие пополнить счет с карты visa в "игровых целях" является техническим требованием нашей системы для активации карты на вывод денег. Выбор "игровых целей" не окажет никакого влияние на Ваш счет и, конечно, Вам не обязательно играть в азартные игры после этого.

Все, что Вам нужно сделать, это зайти в счет Moneybookers, выбрать раздел Пополнить счет- Visa - ввести нужную информацию и поставить галочку в разделе "Я буду использовать деньги пополненные через эту кредитную/дебитную карточку для ИГРОВЫХ целей [?] " После этого Вы сможете вывести деньги на карту.

Мы заметили, что Ваш банк не пропустил Вашу попытку игрового депозита, поэтому, мы советуем Вам предварительно связаться с Вашим банком и попросить снять с карточки ограничения относительно трансакций с кодировкой "Gaming".

_____
Працівник банку (Приватбанку) пояснив, що поповнювати рахунки з позначкою gaming в Україні ЗАБОРОНЕНО . Тобто, я так розумію, В УКРАЇНІ ОТРИМАТИ ГРОШІ на будь-яку картку НЕМОЖЛИВО (бо офіційно грати в азартні ігри в Україні заборонено).

Залишається тільки SWIFT-переказ, який я протестую пізніше.
Collapse


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Вы правильно выбрали цель использования карты? Oct 19, 2010


Если вы изначально выбрали второй пункт, то ваша карта будет только игровой.


 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
English to Russian
+ ...
вывод денег с манибукерс-счета на карту банка Украины Nov 3, 2010

Поковырявшись с манибукерс несколько недель, выяснил следующее.

На карту (любую) деньги в Украине со счета манибукерс вывести нельзя. Почему? Потому что для верификации карты на вывод денег манибукерс требует пополнить ее с вашего счета манибукерс в игровых целях. В
... See more
Поковырявшись с манибукерс несколько недель, выяснил следующее.

На карту (любую) деньги в Украине со счета манибукерс вывести нельзя. Почему? Потому что для верификации карты на вывод денег манибукерс требует пополнить ее с вашего счета манибукерс в игровых целях. В Украине такого рода пополнение запрещено законодательно (т.е. банки не пропускают платежи где есть слово gaming, game и т.п.). Пробовал лично, банк не пропустил. Тут же попробовал в не-игровых целях - все прошло замечательно.

Остается только SWIFT платеж, которым я и воспользовался.

Вот такая ситуация.
Collapse


 
ingeniero
ingeniero  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
English to Russian
+ ...
вывод денег с манибукерс-счета на карту банка Украины Nov 3, 2010

Vadim Kadyrov wrote:

На карту (любую) деньги в Украине со счета манибукерс вывести нельзя.


Чуть больше года назад я верифицировал Интернет-карту ПБ и без проблем выводил на нее деньги со счета Moneybookers. Сейчас срок действия карты уже истек, поэтому проверить не могу. Возможно, что требования Moneybookers с тех пор изменились, но, как по мне, требование пополнения для игровых целей кажется каким-то неадекватным.


 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 09:52
English to Russian
+ ...
РќР° карту (любую) деньги РІ Украине СЃРѕ счета манибукерс РІС Nov 3, 2010

Вот ответ их суппорта:

Уважаемый господин Kadyrov,

Спасибо, что связались с нами.

Для активации карты на вывод денег нужно пополнить с нее счет Moneybookers на любую сумму в игровых целях. Условие пополнить счет с карты visa в "игровых целях" является техническим
... See more
Вот ответ их суппорта:

Уважаемый господин Kadyrov,

Спасибо, что связались с нами.

Для активации карты на вывод денег нужно пополнить с нее счет Moneybookers на любую сумму в игровых целях. Условие пополнить счет с карты visa в "игровых целях" является техническим требованием нашей системы для активации карты на вывод денег. Выбор "игровых целей" не окажет никакого влияние на Ваш счет и, конечно, Вам не обязательно играть в азартные игры после этого.

Все, что Вам нужно сделать, это зайти в счет Moneybookers, выбрать раздел Пополнить счет- Visa - ввести нужную информацию и поставить галочку в разделе "Я буду использовать деньги пополненные через эту кредитную/дебитную карточку для ИГРОВЫХ целей [?] " После этого Вы сможете вывести деньги на карту.

Мы заметили, что Ваш банк не пропустил Вашу попытку игрового депозита, поэтому, мы советуем Вам предварительно связаться с Вашим банком и попросить снять с карточки ограничения относительно трансакций с кодировкой "Gaming".
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Moneybookers в Україні







TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »