Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >
Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові
Thread poster: Olga and Igor Lukyanov
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 22:52
English to Russian
+ ...
А толку то? Nov 13, 2010

Oleksandr Myslivets wrote:
Уже 2 (Не считая Ольги и Игоря, благодаря которым мы вообще имеем возможность хоть на что-то повлиять и чей вклад совершенно невозможно переоценить)
Кто еще?

Ну и я у Бродского так хорошо отметился, что был им забанен. И что с того? Ведь до той поры, когда "пересичный выборець" (ака пенсионер и бюджетник) не почувствует бурчание в желудке настолько сильное, что ... (и тут снова началась сказка о белом бычке), ... вот тогда он пойдет "доносить до сведения". Ну а пока он кричит пану Б. и Ко "Браво! Надо давить этих проклятых...", ибо не способен считать на два ходя вперед, т.к. его любимая игра не шахматы, а "Чапаев". Выводы очевидные.


 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
Ukraine
English to Russian
+ ...
Стокабукаф Nov 13, 2010

andress wrote:

Oleksandr Myslivets wrote:
Уже 2 (Не считая Ольги и Игоря, благодаря которым мы вообще имеем возможность хоть на что-то повлиять и чей вклад совершенно невозможно переоценить)
Кто еще?

Ну и я у Бродского так хорошо отметился, что был им забанен. И что с того? Ведь до той поры, когда "пересичный выборець" (ака пенсионер и бюджетник) не почувствует бурчание в желудке настолько сильное, что ... (и тут снова началась сказка о белом бычке), ... вот тогда он пойдет "доносить до сведения". Ну а пока он кричит пану Б. и Ко "Браво! Надо давить этих проклятых...", ибо не способен считать на два ходя вперед, т.к. его любимая игра не шахматы, а "Чапаев". Выводы очевидные.


Задача стоит не в том, чтобы решить проблему своими силами, а в том, чтобы заставить влать задуматься о ее существовании! Будем молчать - матимемо те, як вони хочуть нас... ой... що вони нам дозволять

[Редактировалось 2010-11-13 22:27 GMT]


 
Sergei Vasin
Sergei Vasin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 22:52
Member (2008)
English to Russian
+ ...
... Nov 13, 2010

Oleksandr Myslivets wrote:
Давайте сложим руки и все! Хорошая такая концепция! Зато мудрыееее будем, просто ужасть!


Ну, я все-таки не это хотел сказать. Просто Вам кажется, что успешное решение нашей задачи зависит от количества людей, с которыми мы должны поделиться проблемой. Мне кажется, что выбирать надо по качеству, т.е. нужно учитывать участие людей, к которым мы обращаемся, в процессе работы над проектом Кодекса.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 22:52
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Кінець петицій Nov 13, 2010

Зміст того, що ми тут робили, наскільки я це розумію, полягав у тому, щоб донести до відома тих людей, які мають вплив на прийняття рішень, чиї інтереси, можливо, збігаються з нашими:

а) інформацію про наше існування, про наші проблеми і інтереси в зв'язку з прийняттям П�
... See more
Зміст того, що ми тут робили, наскільки я це розумію, полягав у тому, щоб донести до відома тих людей, які мають вплив на прийняття рішень, чиї інтереси, можливо, збігаються з нашими:

а) інформацію про наше існування, про наші проблеми і інтереси в зв'язку з прийняттям ПК,
б) аргументи на користь нашої позиції,
-- з тим, щоб ці люди могли використати цю інформацію і ці аргументи на підтримку своєї позиції в боротьбі навколо кодексу.

(Поясню на прикладі. Якщо блок імені колишньої двічі прем'єрки, яка в 2005 р. вже пропхала була "контрабандою" дуже подібні зміни до податкового законодавства, а в 2009 р. невдало намагалася нав'язати нам те, що вдалося через рік тільки через рік її другому-після-найлютішого ворогу -- так от, якщо цей блок тепер вирішив стати запеклим оборонцем малого бізнесу -- то чому б не спробувати йому допомогти добрим словом і мудрою думкою. Раптом якась особливо вдала фраза з нашого звернення стане тією краплиною в полум'яній промові тої-дами-голови-комітету-ліньки-дивитися-її-прізвище, яка перехилить шальку терезів під час вирішального голосування у другому читанні?! Але ж зовсім безглуздо було б сподіватися, що який-небудь узагальнений бродський, прочитавши те звернення, раптом прозріє, обіллється горючими сльозами і з лементом: "Як же я не подумав про бідних перекладачів!" -- кинеться дописувати нам винятки з заборони на зовнішньоекономічну діяльність!)

Отож. Якщо в когось є ще не використані можливості в цьому плані, то варто їх використати, шкоди від цього не буде. "Офіційність" же подання документів не має ніякого значення, тут я цілком згоден з Сергієм Васіним. Хто захоче зрозуміти, той і так зрозуміє. А хто не захоче, той в кращому разі пришле вам офіційну ж відповідь у місячний термін, яку ви зможете хіба що притулити собі до... серця.

Проте. На моє глибоке переконання, потенціал роз'яснювально-просвітницької роботи серед власть імущих вичерпано. (Я думаю, його було вичерпано давно, але ж треба було переконатися. Тепер не тільки вичерпано, але й висушено.) Усі все знають, усім усе зрозуміло. Подивіться таблиці поправок до другого читання, на які я давав посилання. Всі потрібні нам пропозиції внесено в різних варіантах депутатами різних барв. І всі відхилено, з цілком відвертими формулюваннями. Що ви ще кому хочете пояснювати?
Collapse


 
Sergei Vasin
Sergei Vasin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 22:52
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Остается гарант... Nov 13, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:
На моє глибоке переконання, потенціал роз'яснювально-просвітницької роботи серед власть імущих вичерпано.


... и его право наложить вето на принятый Кодекс. Возможно, стоит немного переделать наше обращение, убрать старые требования и внести одно новое - наложить вето на принятый документ. Тогда уже точно сможем сказать, что сделали все.


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 22:52
English to Ukrainian
+ ...
ЗМІ Nov 14, 2010

Sergei Vasin wrote:

... и его право наложить вето на принятый Кодекс.


Я говорив Олександру, що варто спиратися на вже підготовлений текст. Доопрацювати і надіслати гаранту (рука не піднімається писати з великої...).

Ще одне поле для роботи – це ЗМІ. Окрім ДВ було б чудово організувати 1-2 статті в інших виданнях.

Щодо ЖЖ Бродського, я ж там смайлик поставив

[Edited at 2010-11-14 08:05 GMT]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 22:52
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
ЗМІ Nov 14, 2010

Може, просто розіслати статтю в НХ (посилання на неї) всім мережевим ЗМІ/інформ. агенціям, які тільки спадуть на думку? Разом з текстом листа?

 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 22:52
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Паувау Nov 14, 2010

Пропоную киянам зустрітися 16 листопада вранці біля Верховної Ради.

 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
Ukraine
English to Russian
+ ...
По моему, классная идея! Nov 14, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:

Може, просто розіслати статтю в НХ (посилання на неї) всім мережевим ЗМІ/інформ. агенціям, які тільки спадуть на думку? Разом з текстом листа?

Может еще и на сайты радиостанций попробовать поотправлять


 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
Ukraine
English to Russian
+ ...
Вот это, вообще, было бы здорово! Nov 14, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:

Пропоную киянам зустрітися 16 листопада вранці біля Верховної Ради.


А еще если и плакатики изобразите а-ля "Нi податковому геноциду перекладачiв!", "Перекладач - третiй зайвий?" и т.д. и возьмете с собой, то я не просто сниму шляпу перед вашим героизмом, а с риском схлопотать простуду буду ходить бе головного убора всю зиму! Так держать, Роман!


 
Sergei Vasin
Sergei Vasin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 22:52
Member (2008)
English to Russian
+ ...
СМИ - адреса и ссылки Nov 14, 2010

BBC Ukrainian

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/ugc/

Ваші новини, ваші фотографії.

Якщо у вас є текст новини, фото, аудіо чи відео, яке, на вашу думку нас зацікавить, ви можете надіслати їх на Всесвітню Службу Бі-Бі-Сі через форму нижче.

До таких новин можуть належати події у регіоні, де ви проживаєте, чи ваші власні спостереження щодо подій у вашій країні...

... Якщо у вас виникли труднощі, то пишіть на адресу bbc.ukrainian+bbc.co.uk



Радіо Свобода

http://www.radiosvoboda.org/section/contact/109.html

Ірина Халупа
Директор Української служби Радіо Свобода
ChalupaI+rferl.org

Інна Кузнецова
Головний редактор Київського бюро Радіо Свобода
KuznetsovaI+rferl.org

... Українська редакція Радіо Свобода завжди рада почути Ваші міркування з тих чи інших проблем українського сьогодення.

Щодня, від понеділка до п'ятниці між 11:00 і 13:00 годинами Ви можете зателефонувати до нашого київського корпункту за телефоном:
+380 44 490 29 04

Ви також можете надіслати нам листа за адресою в Україні:

Індекс 01 001
Київ-1, Головна пошта,
Абонентська скринька 496.


Журналисты радиостанции, выступавшие с репортажами о проекте Кодекса:

Віктор Міняйло
MiniayloV+rferl.org

Євген Солонина - http://www.radiosvoboda.org/content/article/2211118.html
SolonynaY+rferl.org

Ірина Штогрін - http://www.radiosvoboda.org/content/article/2169827.html
ShtogrinI+rferl.org

Тетяна Ярмощук - http://www.radiosvoboda.org/content/article/2147863.html
YarmoshchukT+rferl.org


Голос Америки

http://www.voanews.com/ukrainian/about-us/contact/

Зв`язок з нами

Відправте нам e-mail на адресу holos+voanews.com або користуйтесь поданими внизу полями.

Внесiть ваше iм`я, електронну адресу, i текст вашого листа


Korrespondent.net

http://korrespondent.net/contacts

Бизнес
редакторы раздела:
Тарас Илькив, ilkiw+kpmedia.ua
Богдан Бородийчук, borodiychuk+kpmedia.ua

Контакты журнала
Бизнес-редактор раздела:
Александр Пасховер, korr-business+kpmedia.ua


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 22:52
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Оце - діло Nov 14, 2010

Sergei Vasin wrote:
СМИ - адреса и ссылки


 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
Ukraine
English to Russian
+ ...
Для поддержки духа Nov 15, 2010

В доказательство того, что в массах идет о нас молва, скажу, на одном из севастопольских телеканалов "бегущая строка" сообщала о некоторых переводчиках в количестве 80 шт., заявляющих об уничтожении новым НК профессии переводчика и подписавших некое заявление!

Лед трогается, господа присяжные заседатели!


 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 15:52
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
За Хомутинником Nov 15, 2010

Профільний клмітет призупинив введення розділу ПК стосовно спрощеного оподаткування на 3 місяці!!!

 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 22:52
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Трохи алегорії... Nov 15, 2010

Але вона таки по темі.

Ось один знайомий фахівець із АйТі ще у серпні написав дуже влучне таке собі алегоричне оповіданнячко про нашу з вами ситуацію:
http://zmeuka.livejournal.com/202323.html

Щодо паувау - ех, якби не застуда, то й дехто з периферії до Києва б приїхав...


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »