Skrill'de kimlik doğrulama
Thread poster: Handan Ceyhan
Handan Ceyhan
Handan Ceyhan  Identity Verified
Türkiye
Local time: 01:55
English to Turkish
+ ...
Aug 29, 2017

Herkese merhaba,

Skrill hesabıma gelen parayı çekmek istediğimde. Limit nedeniyle kimliğimi doğrulamam istendi. Doğrulama adımlarına geçtiğimde kameraya kimliğimin ön ve arka yüzünü tuttum. Yeterince net olmadığı gerekçesiyle tekrar denemem istendi ancak 2. denememde kamera bir şekilde bloke oluyor ve şöyle bir mesaj çıkıyor: Your browser is requesting to access your webcame. Pls confirm to continue or provide access in your browser's settings.

... See more
Herkese merhaba,

Skrill hesabıma gelen parayı çekmek istediğimde. Limit nedeniyle kimliğimi doğrulamam istendi. Doğrulama adımlarına geçtiğimde kameraya kimliğimin ön ve arka yüzünü tuttum. Yeterince net olmadığı gerekçesiyle tekrar denemem istendi ancak 2. denememde kamera bir şekilde bloke oluyor ve şöyle bir mesaj çıkıyor: Your browser is requesting to access your webcame. Pls confirm to continue or provide access in your browser's settings.

Ama allow için ekranda herhangi bir düğme vs. yok. Çıldıracam....

Tecrübesi olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirler mi? Kimlik bilgileri başka şekilde yüklenemiyor mu siteye?

[Değişiklik saati 2017-08-29 20:56 GMT]
Collapse

Ali Bayraktar
Ali Bayraktar  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
English to Turkish
+ ...
Hangi browser? Aug 29, 2017

Whiz wrote:

Herkese merhaba,

Ama allow için ekranda herhangi bir düğme vs. yok. Çıldıracam....

Tecrübesi olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirler mi? Kimlik bilgileri başka şekilde yüklenemiyor mu siteye?

[Değişiklik saati 2017-08-29 20:56 GMT]

Browser ayarlarında kameraya erişim izni vardır (privacy kısmında)
Orasındaki ayarları düzeltin

Sonra Deneitm masasına gelin (windows kullandığınızı var sayıyorum) Flash Palyer ayarlarında Kamera ve Mikrofon sekmesinden izinleri açın (açık değilse)

Bu çözer sorununuzu

İyi çalışmalar

M. Ali,

Handan Ceyhan
Handan Ceyhan  Identity Verified
Türkiye
Local time: 01:55
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Ayarlar Aug 30, 2017

Gerekli ayarları yapmama rağmen aynı mesaj çıkıyor?

Ali Bayraktar
Ali Bayraktar  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
English to Turkish
+ ...
Bilmiyorum Aug 30, 2017

Whiz wrote:

Gerekli ayarları yapmama rağmen aynı mesaj çıkıyor?

Başka ne önerecğeimi bilmiyorum.
Başka bilgisayar veya cep uygulamasından girmeyi deneyin.

.............

M. Ali

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Skrill'de kimlik doğrulama

Translation news in Türkiye

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »