Проблема з отриманням SWIFT-переказів у USD в Україні?
Thread poster: Serhiy Bondarchuk
Serhiy Bondarchuk
Serhiy Bondarchuk
Ukraine
Local time: 04:34
English to Ukrainian
+ ...
Jul 5, 2018

Протягом останніх 3 років без проблем отримував SWIFT-перекази в доларах від закордонного клієнта. Отримував у Приватбанку на доларовий рахунок. Тепер раптом щось зламалося і вже другий переказ десь застряг і не може дійти. За три роки затримки були, але не більше ніж на 20 дні�... See more
Протягом останніх 3 років без проблем отримував SWIFT-перекази в доларах від закордонного клієнта. Отримував у Приватбанку на доларовий рахунок. Тепер раптом щось зламалося і вже другий переказ десь застряг і не може дійти. За три роки затримки були, але не більше ніж на 20 днів із дня надсилання переказу відправником. Тепер уже більше місяця минуло, грошей не видно. Ніяк не можу з’ясувати, це через якісь зміни взагалі у валютному регулюванні України чи це проблема конкретно Приватбанку. Тепер ось шукаю, альтернативні рішення. Є кілька варіантів, але для їх випробовування потрібен час і нерви. Чи не зіткнулися ви з такою проблемою і як вирішували. Я намітив кілька рішень: payoneer.com, trasferwise.com, реєстрація електронного резидентства в Естонії та відкриття рахунку там же та відкриття рахунку в Польщі.Collapse


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:34
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А чи не спробувати дiяти згiдРJul 5, 2018

А чи не хотiли б ви дiяти згiдно Українського законодавства?

Serhiy Bondarchuk wrote:
Я намітив кілька рішень: payoneer.com, trasferwise.com, реєстрація електронного резидентства в Естонії та відкриття рахунку там же та відкриття рахунку в Польщі.

Ви ж, мабуть, податкiв та зборiв нiяких не платили?

[Edited at 2018-07-05 13:54 GMT]


 
Serhiy Bondarchuk
Serhiy Bondarchuk
Ukraine
Local time: 04:34
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Не платив Jul 5, 2018

Не платив. Коли відкривав рахунок 3 роки тому, то запитував у менеджера, чи повинен я щось платити з отриманих переказів. Вони самі в листах розхвалювали тоді, що ця послуга якраз для фрілансерів заточена. Але нічого, крім комісії, з мене не стягували.

 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:34
English to Russian
+ ...
у меня подозрение, что Jul 5, 2018

Serhiy Bondarchuk wrote:

Протягом останніх 3 років без проблем отримував SWIFT-перекази в доларах від закордонного клієнта. Отримував у Приватбанку на доларовий рахунок. Тепер раптом щось зламалося і вже другий переказ десь застряг і не може дійти. За три роки затримки були, але не більше ніж на 20 днів із дня надсилання переказу відправником. Тепер уже більше місяця минуло, грошей не видно. Ніяк не можу з’ясувати, це через якісь зміни взагалі у валютному регулюванні України чи це проблема конкретно Приватбанку. Тепер ось шукаю, альтернативні рішення. Є кілька варіантів, але для їх випробовування потрібен час і нерви. Чи не зіткнулися ви з такою проблемою і як вирішували. Я намітив кілька рішень: payoneer.com, trasferwise.com, реєстрація електронного резидентства в Естонії та відкриття рахунку там же та відкриття рахунку в Польщі.


ваш заказчик написал вам не очень правильное назначение платежа, в то время как вы являетесь НЕ-предпринимателем - что-то типа "payment for invoice". Банк, естественно, такой платеж на ваш счёт не пропустит, если только вы не ФОП.

В любом случае, если ваш платеж не дошел за 5 раб. дней, звоните/стучитесь в банк.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:34
Member (2004)
English to Russian
+ ...
- Jul 5, 2018

При отриманнi коштiв на рахунок фiзособи (не ФОП) ви повиннi сплачувати ПДФО = 18% плюс вiйськовий збiр = 1,5%. Крiм того, на рахунок фiзособи не можуть надходити кошти за виконання робiт за iнвойсами. Зараз, дiйсно, банки та компанii стали до цього ставитись серйозніше.

Сподіва
... See more
При отриманнi коштiв на рахунок фiзособи (не ФОП) ви повиннi сплачувати ПДФО = 18% плюс вiйськовий збiр = 1,5%. Крiм того, на рахунок фiзособи не можуть надходити кошти за виконання робiт за iнвойсами. Зараз, дiйсно, банки та компанii стали до цього ставитись серйозніше.

Сподіватися на те, що Payoneer, Skrill і інші платіжні системи будуть вічно виручати, дозволяючи ховати доходи, зараз не доводиться. Payoneer також не дозволяє отримувати кошти за виконання робiт вiд компанiй на рахунок фiзособи та вiд фiзосiб на бiзнес-рахунок. Так що реєструйтеся краще як усi ФОП 3 групи на ЄП, сплачуйте 5% (+ ЄСВ), і будете спати вночі спокійно

[Edited at 2018-07-05 14:42 GMT]
Collapse


 
Serhiy Bondarchuk
Serhiy Bondarchuk
Ukraine
Local time: 04:34
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Таки отримав цей платіж учора Jul 10, 2018

1. Учора отримав таки цей SWIFT-переказ. Із дати надсилання відправником минуло 40 днів. Але досі не знаю причини такої рекордної затримки. Payoneer уже обговорювали в рамках іншої теми форуму. У них є послуга Global Payment Service, яка дає змогу отримати реквізити для одержання платежів у єв... See more
1. Учора отримав таки цей SWIFT-переказ. Із дати надсилання відправником минуло 40 днів. Але досі не знаю причини такої рекордної затримки. Payoneer уже обговорювали в рамках іншої теми форуму. У них є послуга Global Payment Service, яка дає змогу отримати реквізити для одержання платежів у євро і фунтах. Ці два набори реквізитів мені надали автоматично. Я ще подав запит на отримання реквізитів для USD-платежів від компаній безпосередньо, а не через такі платформи, як Upwork чи Guru. Але його розглядають окремо й попросили в мене додаткову інформацію, щоб бути певними, що мені дійсно хтось щось збирається платити на надані реквізити.Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Проблема з отриманням SWIFT-переказів у USD в Україні?







Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »