Pages in topic:   [1 2 3] >
Skrill - до якої картки краще прив'язати?
Thread poster: Oksana Weiss
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 16:28
Member (2011)
German to English
+ ...
Feb 26, 2015

Добридень, шановні колеги!
Ситуація така - до останнього мій рахунок skrill був прив'язаний до картки "Фінанси і кредит". Але, оскільки цей банк наразі не видає більше 20 євро на день, думаю про відкриття картки в іншому, непроблемному банку. Проблема ще в тому, що skrill не працює з Mastercard, отож потрібна Visa у євро. Хто що може підказати? Укрексім, Укрсіб, Креді Агриколь?... Буду вдячна за ваші поради:)


 
Yuliya Kinash
Yuliya Kinash  Identity Verified
Local time: 16:28
German to Russian
+ ...
У мене в Прокредитбанку Feb 26, 2015

Поки що все гаразд. Сподіваюсь і надалі все буде добре.

 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 17:28
English to Russian
+ ...
Картка не обов'язкова Feb 26, 2015

Можна просто на рахунок. У ПУМБ обмежень нема.

 
Nataly Palamarets
Nataly Palamarets  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:28
English to Russian
+ ...
А валюту можна отримати? Feb 26, 2015

Олеже, а в ПУМБ валюту з рахунку видають?
У ФК я востаннє змогла отримати лише 100 дол. близько місяця тому.


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 17:28
English to Russian
+ ...
У грудні одержав в кілька разів більше Feb 26, 2015

Nataly Palamarets wrote:

Олеже, а в ПУМБ валюту з рахунку видають?
У ФК я востаннє змогла отримати лише 100 дол. близько місяця тому.


Просто так у касі не видають через обмеження НБУ. Але економісти щось шаманять і виписують якийсь папірець для видачі.


 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 16:28
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
Дякую! Feb 26, 2015

Дякую за поради, друзі!
Здогадуюсь, що при переказі на рахунок банк ще десь знімає 10-20 у.о. за кожну транзакцію, тож не поспішаю з прикріпленням рахунку. І ще, при зніманні в касі з рахунку тих же у.о. буде більше комісія, ніж з картки.


 
Nataly Palamarets
Nataly Palamarets  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:28
English to Russian
+ ...
Банк при переказі на рахунок не знімає нічого - Feb 26, 2015

скільки вивели, стільки й прийшло.
З картки можна отримувати тільки у гривні, а з рахунку можна у валюті (якщо вона є у банку).
Процент за зняття готівки з картки й рахунку однаковий -у ФК це 1% від суми у гривнях за курсом Нацбанку.

[Edited at 2015-02-26 13:46 GMT]


 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 16:28
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
Мерсі:) Feb 26, 2015

Дякую, Наталі! То з мене ОТП дере при переказі на USD/EUR рахунки кожного разу по 180-200 грн. Зате у них з картки можна знімати валюту на касі, теж якщо вона є або якщо замовити заздалегідь. Але, на жаль, Visa вони не видають.

 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:28
English to Russian
+ ...
Укрсиббанк Feb 26, 2015

The best option.

Відкриваєте пакет All Inclusive. Вам видають три картки у трьох валютах, які прив'язані до трьох рахунків у трьох валютах. Картки - Mastercard.

Далі. Гроші з рахунку Скрілл виводите банківським переказом SWIFT на відповідний рахунок (в залежності від того, що ви отр�
... See more
The best option.

Відкриваєте пакет All Inclusive. Вам видають три картки у трьох валютах, які прив'язані до трьох рахунків у трьох валютах. Картки - Mastercard.

Далі. Гроші з рахунку Скрілл виводите банківським переказом SWIFT на відповідний рахунок (в залежності від того, що ви отримуєте на ваш рахунок у цій британській системі переказів - долари чи євро).

Якщо захочете виводити на КАРТКУ, а не на рахунок, доведеться відкрити картку Visa у цьому ж банку. Але це, як на мене, зайве. На рахунок гроші приходять значно швидше.

Тільки ні в якому разі не Приват.

Що стосується так званих "відкушувань" грошей десь дорогою між відправником та вашим рахунком. Річ у тім, що ніхто не знає, яким шляхом банк відправника поведе гроші. Ніхто. І дорогою можлива втрата деякої суми (до 20-30 євро) у банку-кореспонденті, якого вибирає банк відправника (це - комісія банка-кореспондента). І це, на жаль, дуже незручне явище. І нічого вдіяти не можна. Але добра новина в тому, що в Укрсиббанку таких речей не спостерігалося (було колись таке, що перекази зі Skrill я отримував без рівно 4 євро кожного разу, але це було досить нетривалий час, і дуже давно. Зараз таких проблем з цим банком немає).

У свій час я мав деякі неприємності з Приватбанком у зв'язку з використанням Skrill, і саме тому добре обізнаний у цих питаннях (життя змусило). Якщо необхідні деталі роботи з Укрсибом, можу відповісти на ваші питання, шановний топік-стартер, у приватному листуванні.



[Edited at 2015-02-26 16:07 GMT]

[Edited at 2015-02-26 16:09 GMT]
Collapse


 
Nataliya Dubnevych
Nataliya Dubnevych  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:28
English to Russian
+ ...
SITE LOCALIZER
Яка у Вас комвсія по зарахуванню грошей на Скріл Feb 26, 2015

Колеги, скажіть яку комісію у Вас стягує Скріл за зарахування грошей від клієнта?

 
Anna Ivanchenko
Anna Ivanchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:28
Member (2009)
English to Russian
+ ...
4% Feb 26, 2015

Але це тому, що у мене Merchant account, досить активно користуюся Скріллом.

 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 16:28
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
Щиро дякую! Feb 27, 2015

Вадиме, щиро дякую за розгорнуту відповідь! Це, мабуть, найкращий варіант на сьогоднішній день. Якщо будуть питання, напишу Вам:)

 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:28
English to Russian
+ ...
Почитайте тут - Feb 28, 2015

https://www.facebook.com/NationalBankOfUkraine/posts/1525445817669585 Нажаль, це "роз"яснення" у фейсбуці не супроводжується ніяким прийнятним для працівників банку документом/листом. Але, наскільки я зрозумів зі спілкування на "гаряч... See more
https://www.facebook.com/NationalBankOfUkraine/posts/1525445817669585 Нажаль, це "роз"яснення" у фейсбуці не супроводжується ніяким прийнятним для працівників банку документом/листом. Але, наскільки я зрозумів зі спілкування на "гарячій лініії" відповідного банку, можна зняти в касі відділення банку зі своєї картки Віза суму, еквівалентну 15 000 грн у день у тій валюті, у якій випущено картку, АЛЕ лише у тому відділенні, що обслуговує картку, або ж за кордоном (дивно трохи, чи не так?) і при наявності валюти в касі. Якщо валюти немає, то оте зняття оформлюється на наступний день. Чув, що тепер навіть не на наступний день, а через 2 дні. В гривнях можна знімати 5 000 на день, або ж розширити ліміт зняття, подзвонивши на "гарячу лінію", але, вважаю, не треба пояснювати, за яким курсом йде те зняття. Ну, як не подивишся, а таки "кинули" в тій чи іншій мірі геть всіх, але при цьому бажають мати стабільність у банківській системі.Collapse


 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 16:28
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
Depends on the bank Feb 28, 2015

andress wrote:
наскільки я зрозумів зі спілкування на "гарячій лініії" відповідного банку, можна зняти в касі відділення банку зі своєї картки Віза суму, еквівалентну 15 000 грн у день у тій валюті, у якій випущено картку, АЛЕ лише у тому відділенні, що обслуговує картку, або ж за кордоном.

Зараз такий час, що все залежить від банку. Припустимо, у мене залишилось на картці Надра 40 доларів - але і тих не можу зняти, бо введена ТА.
Деякі банки зовсім повідключали гарячі лінії (той же ФіК), і щось дізнатися можна лише на місці.
І, таки правда, за кордоном (Німеччина і Польща) знімала без проблем і без обмежень - хоч євро, хоч злоті.
Зараз на цю тему краще читати не фейсбук, а "Байки про банки" http://forum.finance.ua/topic24506.html?sid=9950aa555ef64e8157d92e52b22e229a&start=24120 - хоча, звісно, фільтрувати теж треба;)

[Edited at 2015-02-28 08:18 GMT]


 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 16:28
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
Ура! Спрацювало! Mar 4, 2015

Vadim Kadyrov, дуже дякую за пораду, все спрацювало! Банк не взяв нічого, все прийшло "тютелька в тютельку", і ще й зайняло 2 дні, замість звичних 7 робочих. Так що щиро можу рекомендувати "Укрсиб" для таких транзакцій. Шкода тільки, що раніше не знала про це - не довелося б зараз кожного дня бігати до банкомата "ФіК"за щоденною пайкою:(

 
Pages in topic:   [1 2 3] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Skrill - до якої картки краще прив'язати?







Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »