Pages in topic:   < [1 2 3 4 5] >
PayPal in Ukraine
Thread poster: Oleksiy Markunin
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 11:37
Member (2011)
German to English
+ ...
Як же вони дістали! Sep 24, 2015

Здається, нікому цей PayPal не потрібен:( Окрім нещасних фрилансерів та роздрібних торговців, які намагаються продати товар через ebay.

 
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
English to Ukrainian
+ ...
Власний досвід використання Paypal Oct 27, 2015

Хочу поділитися власним досвідом використання PayPal, може комусь знадобиться.
Можна відкрити рахунок PayPal в іншій країні, наприклад, у Польщі і отримувати на нього кошти. Мені навіть вдалося підтвердити свою особу через українську банківську картку.
Проблема лише в то�
... See more
Хочу поділитися власним досвідом використання PayPal, може комусь знадобиться.
Можна відкрити рахунок PayPal в іншій країні, наприклад, у Польщі і отримувати на нього кошти. Мені навіть вдалося підтвердити свою особу через українську банківську картку.
Проблема лише в тому, що вивести кошти на банківський рахунок в Україні неможливо, але їх можна використовувати для покупок товарів та послуг в Інтернеті, за які можна розраховуватися через PayPal. Наприклад, можна оплатити членство на ProZ, чи придбати щось через ebay.
Collapse


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Це ми знаємо Oct 27, 2015

Danylo Kravchuk wrote:
Хочу поділитися власним досвідом використання PayPal, може комусь знадобиться.
Можна відкрити рахунок PayPal в іншій країні, наприклад, у Польщі і отримувати на нього кошти.

Проблема лише в тому, що цей спосіб нелегальний (і трохи "неджентельменський"). Та як свідчить досвід тих, хто так робить, рано чи пізно PayPal таку нескладну хитріcть відстежує (через IP-адресу, з якої ви заходите на свій рахунок) та припиняє. Рахунок блокується. Добре якщо вдасться гроші повернути.

Такими історіями рясніють усі форуми про PayPal

[Edited at 2015-10-27 14:00 GMT]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 12:37
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
... Oct 27, 2015

Danylo Kravchuk wrote:
Проблема лише в тому, що вивести кошти на банківський рахунок в Україні неможливо


можна відкрити банківський рахунок в Польщі...


 
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
English to Ukrainian
+ ...
не розумію, що тут неджентельменського Oct 27, 2015

mk_lab wrote:
і трохи "неджентельменський"

що тут неджентельменського???
Я не використовую цей метод регулярно, але бувають клієнти, які хочуть розраховуватися виключно через PayPal. У мене навіть був випадок, коли вже домовився з клієнтом про замовлення, та коли він дізнався, що я не приймаю платежі через PayPal, то навідріз відмовився від моїх послуг. Саме для таких випадків я використовую PayPal.


 
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
English to Ukrainian
+ ...
як варіант Oct 27, 2015

Roman Bulkiewicz wrote:

можна відкрити банківський рахунок в Польщі...

Я думав про такий варіант, але для цього потрібно спеціально їхати до Польщі.
Крім того, я не знаю, яка там процедура відкриття банківських рахунків для іноземців.


 
Ruslan Samoylyuk
Ruslan Samoylyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
Member (2010)
English to Russian
+ ...
Не варіант Oct 27, 2015

Danylo Kravchuk wrote:

Roman Bulkiewicz wrote:

можна відкрити банківський рахунок в Польщі...

Я думав про такий варіант, але для цього потрібно спеціально їхати до Польщі.


Адже громадяни України (резиденти) можуть відкривати рахунки в іноземних фінаносвих установах лише за ліцензією НБУ.


 
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
English to Ukrainian
+ ...
не всюди вимагають ліцензію Oct 27, 2015

Ruslan Samoylyuk wrote:

Адже громадяни України (резиденти) можуть відкривати рахунки в іноземних фінаносвих установах лише за ліцензією НБУ.

Я не знаю, як в Польщі, але в інших країнах, таких як США, можна відкрити банківський рахунок без проблем.


 
Ruslan Samoylyuk
Ruslan Samoylyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
Member (2010)
English to Russian
+ ...
Мова йде про Україну Oct 27, 2015

Danylo Kravchuk wrote:


Я не знаю, як в Польщі, але в інших країнах, таких як США, можна відкрити банківський рахунок без проблем.


Відкрити-то можна, але якщо ви резидент України, то перед відкриттям маєте отримати ліцензію нашого рідного НБУ.
Інакше ризикуєте бути притягнутим до адміністративної відповідальності нашими ж правоохоронними органами й судом.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Як би вам пояснити... Oct 30, 2015

Danylo Kravchuk wrote:
mk_lab wrote:
і трохи "неджентельменський"

що тут неджентельменського???
Я не використовую цей метод регулярно, але бувають клієнти, які хочуть розраховуватися виключно через PayPal.

Просто, джентельмени не приписують вигідних для себе неправдивих даних, навiть на нерегулярнiй основi.

PS: Ми тут обговорюємо не способи змухлювати, а як зробити так, щоб PayPal нормально у нас зафункціонував

[Edited at 2015-10-30 11:12 GMT]


 
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
English to Ukrainian
+ ...
never mind Nov 2, 2015

mk_lab wrote:

Danylo Kravchuk wrote:
mk_lab wrote:
і трохи "неджентельменський"

що тут неджентельменського???
Я не використовую цей метод регулярно, але бувають клієнти, які хочуть розраховуватися виключно через PayPal.

Просто, джентельмени не приписують вигідних для себе неправдивих даних, навiть на нерегулярнiй основi.

PS: Ми тут обговорюємо не способи змухлювати, а як зробити так, щоб PayPal нормально у нас зафункціонував

[Edited at 2015-10-30 11:12 GMT]


Ми тут обговорюємо, як можна скористатися PayPal в Україні. Тому я й поділився способом, який для мене працює. Це подібно до відкриття за кордоном банківського рахунку, і я не бачу тут мухлювання. Можливо для когось він буде корисний. Якщо Ви особисто його вважаєте неджентельменським, то просто не використовуйте його і забудьте про нього.


 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 11:37
Member (2011)
German to English
+ ...
... Nov 2, 2015

Данило, вам правильно тут джентльмени написали, що для громадян України мати рахунок у закордонному банку нелегально. Крапка.
Чого ж ми й підписуємо усі ці петиції, й обговорюємо на фейсбуці і таке інше.
Щоб зробити PayPal легальним і прийнятним способом розрахунків в У
... See more
Данило, вам правильно тут джентльмени написали, що для громадян України мати рахунок у закордонному банку нелегально. Крапка.
Чого ж ми й підписуємо усі ці петиції, й обговорюємо на фейсбуці і таке інше.
Щоб зробити PayPal легальним і прийнятним способом розрахунків в Україні.
Щоб не труситися: дійдуть гроші - не дійдуть, заблокує їх ПейПел чи віддасть, дістануться вони картки чи ні...
Доки ситуація така, як вона є, користуватися PayPal легально неможливо. Нелегально - красно дякуємо. Нам ті гроші не так легко даються, не кажучи вже про власну волю, яка безцінна.
Collapse


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Рахунок у закордонному банку Nov 2, 2015

мати можна (якщо вiдкриють). Треба лише повiдомити про це свою податкову.
Oksana Zoria wrote:
... для громадян України мати рахунок у закордонному банку ...

Але не можна (точнiше реально можливо, але не по-джентельменськи тай незаконно) вiдкриваючи рахунок у закордонному банку давати неправдивi данi щодо свого громадянства та/або мiсця проживання. Що ж тут незрозумiлого?

[Edited at 2015-11-02 15:51 GMT]


 
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
English to Ukrainian
+ ...
я теж за повноцінний PayPal в Україні Nov 2, 2015

Оксано, якщо Ви, так як і mk_lab, вважаєте цей спосіб неджентельменським, нелегальним, ризикованим тощо, то просто не використовуйте його і крапка. Я ж ділюся ним для тих, хто, як і я, вважає відкриття рахунку в іншій країні нормальною практикою, особливо зважаючи на те, що ми пра�... See more
Оксано, якщо Ви, так як і mk_lab, вважаєте цей спосіб неджентельменським, нелегальним, ризикованим тощо, то просто не використовуйте його і крапка. Я ж ділюся ним для тих, хто, як і я, вважає відкриття рахунку в іншій країні нормальною практикою, особливо зважаючи на те, що ми працюємо з клієнтами зі всього світу. Як я вже писав тут раніше, буває так, що спосіб оплати через PayPal є однією з основних вимог замовника, і на інші варіанти він не погоджується. Я теж дуже хочу, щоб PayPal повноцінно запрацювала в Україні, підписую усі петиції можливі щодо цього і дуже сподіваюсь, що скоро так буде. Але поки що це чи не єдиний спосіб.Collapse


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:37
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Ось вам свiжий приклад Jan 6, 2016

http://www.proz.com/forum/translation_in_ukraine_Переклад_в_Україні/296551-Заблокований_paypal.html
Danylo Kravchuk wrote:
Оксано, якщо Ви, так як і mk_lab, вважаєте цей спосіб неджентельменським, нелегальним, ризикованим тощо, то просто не використовуйте його і крапка. Я ж ділюся ним для тих, хто, як і я, вважає відкриття рахунку в іншій країні нормальною практикою, особливо зважаючи на те, що ми працюємо з клієнтами зі всього світу.
...
Але поки що це чи не єдиний спосіб.

Проблема не в тому, що так вважаємо ми, а що PayPal теж так вважає, та не хоче щоб його дурили та пiдставляли перед контролюючими органами "з поважних причин"

[Edited at 2016-01-06 08:48 GMT]


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

PayPal in Ukraine







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »