Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >
Новий податковий кодекс України
Thread poster: Elena Kapustina
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
Member (2008)
English to Russian
+ ...
мелкий гешефт на закате Sep 25, 2010

Sergei Vasin wrote: Борьба с мелкими лавочниками хороша для богатых ресурсами стран, а наша страна только за счет таких лавочников и держится. Ну кто из разработчиков этого кодекса держал в уме загнать жалкую кучку переводчиков-фрилансеров на "ферму", когда они не знают даже, кто мы такие? Да и где эта ферма, когда производство и высокие технологии в стране отсутствуют?

Все смешали в кучу. Сейчас упорядочим.
1) В богатых странах малый бизнес процветает.
2) Наша страна держится не на лавочниках, а на кредитах.
3) Мелких лавочников не любят при тоталитарном строе, а мы опять к нему идем. (Вы не смотрите на словотворчество вокруг корня "демо-".)
4) Они не знаю, кто мы такие, по собственной необразованности. Не проФФесорское это дело...

Marina Aleyeva wrote:
Marina Aleyeva wrote: На жаль, нема на кого міняти.
А что, это не так?

Так. Почему вы обиделись? Вы правы.
Marina Aleyeva wrote: против идиотского деления на ВЭД - не ВЭД и таких ставок.

Конечно. В цивилизованных странах деятельность — она и в Африке деятельность. И никто не спрашивает, откуда приходят деньги на счет. Рады, что он6и вообще приходят и что с них капает налог. А наши кишечнополостные сами препятствуют пополнению бюджета, запрещая получать деньги.


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
English to Russian
+ ...
Кстати! Sep 25, 2010

Читал тут недавно сайт русскоязычных из Коста-Рики... Так вот, в Коста-Рике любые приходящие из-за рубежа деньги (ВЭД!) не обкладываются никакими налогами и сборами. Понятно, для чего сделано? А в нашей стране закупки зарубежом превышают продажу туда, баланс не сводится, и при ... See more
Читал тут недавно сайт русскоязычных из Коста-Рики... Так вот, в Коста-Рике любые приходящие из-за рубежа деньги (ВЭД!) не обкладываются никакими налогами и сборами. Понятно, для чего сделано? А в нашей стране закупки зарубежом превышают продажу туда, баланс не сводится, и при этом они еще и запрещают деятельность тем, кто этот баланс в меру своих сил (и при этом не требуя сырья и не загрязняя окр. среду) помогает выравнивать!
Sergei Leshchinsky wrote:
И никто не спрашивает, откуда приходят деньги на счет. Рады, что он6и вообще приходят и что с них капает налог. А наши кишечнополостные сами препятствуют пополнению бюджета, запрещая получать деньги.

Кстати, есть и неплохие новости от чтения ЖЖ Бродского - он обещал способствовать разрешению открывать счета в зарубежных банках без разрешения НБУ. Подсказывает что делать?
Collapse


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Потрібно відкрити рахунок, Sep 26, 2010

andress wrote:
Кстати, есть и неплохие новости от чтения ЖЖ Бродского - он обещал способствовать разрешению открывать счета в зарубежных банках без разрешения НБУ. Подсказывает что делать?

щоб не було проблем - звертайтеся до Міши... Оце дійсно на нього схоже. Прямо і відверто

[Edited at 2010-09-26 10:34 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Мабуть-таки, загалки нам ніяк не уникнути... Sep 26, 2010

Мене в цій системі лякає не підвищення виплат (на це я згоден), а "радість" більшого спілкування з податківцями та іншою чиновнічою братією - із усією цією дурною системою звітності, чергами, із нервно-агресивними інспекторами(шами) та їх загадково-волоокими начальниками. Одне слово, знов будемо радянськими льдьми, вічно та й неоплатно зобов'язаними своїй державі

[Edited at 2010-09-26 11:31 GMT]


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 13:36
Member (2006)
English to Russian
+ ...
Спробуємо уявити наслідки Sep 26, 2010

mk_lab wrote:
2. можна об'єднатися вдвох-втрьох. Тоді вже не буде здаватися таким вже й страшним цей податок у 1000 (чи 1500) грн.

Наскільки я розумію, такий варіант передбачає кілька людей на один банківський рахунок.

1. Чи приємно вам буде показувати партнеру (власникові рахунку), скільки й від кого ви отримуєте грошей? Я маю на увазі не лише моральну незручність, а й конкуренцію - розкриття своєї клієнтької бази. Тобто партнери цілком залежатимуть від чесності власника рахунку.

2. Партнери цілком залежать від власника рахунку з точки зору можливості й часу отримання грошей, умов банку (комісій і т. ін.). А якщо банк банкрутує чи припиняє платежі, як це було того року? Всі залишаються без заробленого. А якщо партнери пересварилися (або власник рахунку захворів, чи, вибачте, помер, чи поїхав з країни)? Куди подітися іншим?

3. Партнери цілком залежать від стосунків власника рахунку із податковою та ПФ.

4. На власника рахунку падає подвійний чи потрійний тягар відповіальності - не тільки за свої гроші, а й за чужі.

5. Як пояснити клієнту, що платити треба не на ваш власний рахунок, а на чужий? Що подумає при цьому клієнт? Що ви таємно аутсорсили роботу. Чи не перебіжить він до когось іншого? А навіть якщо не перебіжить, як ви виглядатимете в очах клієнта з усіма тими поясненнями про особливості наших податків?


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 13:36
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
... Sep 26, 2010

Sergei Vasin wrote:
Roman Bulkiewicz wrote:
А хто не піде на ферму, сидітиме тихесенько в тіньку і труситиметься, щоб не смикнули за налигач.

Остаются ведь еще родные бюро переводов по 2-3 цента за слово и с единым налогом в 600 грн.


Ну, то це і є ферма, тільки з іншого боку.

Alexander Onishko wrote:
В смысле? Где они остаются? Об чём вы, коллега? Вроде же для вида деятельности "перевод" вообще единого налога не будет?


В останньому варіанті відмовилися від виключного переліку дозволених видів діяльності. Серед заборонених перекладу нема.

Maxim Shestachenko wrote:
"Родные" тоже под вопросом

Стаття 8. Витрати, що не враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку.

8.1.12) витрати понесені у зв’язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної осіби-підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв’язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи – платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації);

Я правильно понимаю, что сотрудничество с ФЛП-единоналожником теряет смысл?


Еге ж. ЄП вперто витісняють на побутове обслуговування населення.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 13:36
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Добре вам! Sep 26, 2010

mk_lab wrote:
Мене в цій системі лякає не підвищення виплат (на це я згоден),


= "Та я і так не знав, куди дівати половину своїх заробітків!"



 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Ну, звичайно Sep 26, 2010

Marina Aleyeva wrote:
mk_lab wrote:
2. можна об'єднатися вдвох-втрьох. Тоді вже не буде здаватися таким вже й страшним цей податок у 1000 (чи 1500) грн.

Наскільки я розумію, такий варіант передбачає кілька людей на один банківський рахунок.

...такий варіант передбачає повну довіру партнерів. Зареєстрований один, а отримують не цей рахунок кілька людей.
Думаю, не відкрию страшну таємницю, що зараз так скрізь і робиться.

Але мені більше до вподоби "загалка". Дійсно, ніяких "подвійних стандартів". Отримуємо гроші - сплачуємо податки, спимо спокійно. Почитаємо, що там буде написано, тай оберемо оптимальну тактику дій.
Загарбники жаданих надприбутків від нас - "бариг" (за висловом М.Ю.Бродського) не отримають - це точно!

PS: Сюди доречний анекдот:
"Уряд вирішив зменшити розрив між бідними та багатими. Для цього гроші будуть відбирати у багатих та віддавати дуже багатим" ;(


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
Member (2008)
English to Russian
+ ...
отражение в осеннем озере и цапля Sep 26, 2010

Marina Aleyeva wrote:
1. Чи приємно вам буде показувати партнеру

Если он переводит с зулусского или пулар-фульфульде, то мы не конкуренты.
2. Партнери цілком залежать від власника рахунку

Если человек приличный, то делает доверенность. Еще можно установить лимит снятия.
А якщо партнери пересварилися (або власник рахунку захворів, чи, вибачте, помер, чи поїхав з країни)? Куди подітися іншим?

Всегда лучше дружить с хорошими мальчиками/девочками...
3. Партнери цілком залежать від стосунків власника рахунку із податковою та ПФ.

Всегда лучше дружить с хорошими мальчиками/девочками...
4. На власника рахунку падає подвійний чи потрійний тягар відповіальності - не тільки за свої гроші, а й за чужі.

Это делится. Как и расходы на бюхгальтэра.
5. Як пояснити клієнту, що платити треба не на ваш власний рахунок, а на чужий?

Почему, собственно, чужой? Создается "коммандитное товарищество" или "партнерство". Каждый сам за себя.. ну и... как вы уже помните... Всегда лучше дружить с хорошими мальчиками/девочками...
Що подумає при цьому клієнт? Що ви таємно аутсорсили роботу. Чи не перебіжить він до когось іншого? А навіть якщо не перебіжить, як ви виглядатимете в очах клієнта з усіма тими поясненнями про особливості наших податків?

Если я буду думать, что думает тот, кто думает о том, что думаем мой сосед в окне напротив....
mk_lab wrote:
Але мені більше до вподоби "загалка". Дійсно, ніяких "подвійних стандартів". Отримуємо гроші - сплачуємо податки, спимо спокійно.

Только живот бурчит по ночам...
Почитаємо, що там буде написано, тай оберемо оптимальну тактику дій.

Именно это я и говорю уже месяца три. Дайте стихии улечься. Потом будем думать. В шторм не меняют паруса. (А то уже некоторые рубят мачты.)
О так.

[Редактировалось 2010-09-26 19:20 GMT]


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 13:36
Member (2006)
English to Russian
+ ...
Угу Sep 26, 2010

Sergei Leshchinsky wrote:
Если он переводит с зулусского или пулар-фульфульде, то мы не конкуренты.

И вас не смущает, что кто-то еще, кроме вас, будет в курсе ваших доходов?
Если человек приличный, то делает доверенность. Еще можно установить лимит снятия.

А есть возможность полностью распоряжаться банковским счетом по доверенности? И даже если есть, идти на риск и делать доверенность на постороннего? Если же вы имеете в виду получение по чеку по доверенности, то чек выписывает хозяин счета. То есть - партнер вынужден идти к нему на поклон, и во всех других вопросах тоже.
Всегда лучше дружить с хорошими мальчиками/девочками...

Ясное дело, лучше быть богатым и здоровым.
Это делится. Как и расходы на бюхгальтэра.

Я о моральной нагрузке.
Почему, собственно, чужой? Создается "коммандитное товарищество" или "партнерство". Каждый сам за себя..

Я не в курсе, какие налоги платят коммандитные товарищества и партнерства и как там распределяются права и ответственность, но это юр. лица. Мы говорим о едином и целесообразности ставки 1000-1500 (и, соответственно, подписывания петиций).
Если я буду думать, что думает тот, кто думает о том, что думаем мой сосед в окне напротив....

На практике у клиента почему-то оказывается другое мнение.

В общем, вы меня не убедили.

[Edited at 2010-09-26 21:31 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А як жеж без довіри?! Sep 27, 2010

Marina Aleyeva wrote:
И вас не смущает, что кто-то еще, кроме вас, будет в курсе ваших доходов?

Якщо робити спільний бізнес, то тут без неї аж ніяк...
Знання ваших/наших доходів, не дуже "страшна" проблема. Ще ж буде багато суперечливих питань щодо розподілу єдиного податку, пенсійки.
А також затримки зі сплатою від замовників. Коли вони кажуть, що сплатили, а на рахунку грошиків нєтуті. Проблеми за банками, із сплатою банківських послуг, та багато іншого.
Якщо люди не мають взаємної довіри, то й не варто об'єднуватись.

Між іншим, при такому об'єднанні легше долається "правило 3-6-12", бо фактичних "роздрібних" замовників буде більше.

[Edited at 2010-09-27 09:12 GMT]


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
English to Russian
+ ...
Вимальовується тоді... Sep 27, 2010

... отака схема:
mk_lab wrote:
Якщо люди не мають взаємної довіри, то й не варто об'єднуватись.

Між іншим, при такому об'єднанні легше долається "правило 3-6-12", бо фактичних "роздрібних" замовників буде більше.

Шукаємо знайомих ай-тішників (не проблема), у яких за рік сума доходу меньша за 300 000 грн. Приєднуємося до них (партнер може записати собі до 72-го КВЕДу ще й наш КВЕД, бо сплата йде за більшою ставкою), заразом закривши свій ФОП і працюємо тоді, допомагаючи йому у сплаті податків і ЄСВ. І не треба писати якихось там петицій, все і так добре. Чому ні?


 
ingeniero
ingeniero  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
English to Russian
+ ...
Думаю... Sep 27, 2010

andress wrote:
Шукаємо знайомих ай-тішників (не проблема), у яких за рік сума доходу меньша за 300 000 грн. Приєднуємося до них (партнер може записати собі до 72-го КВЕДу ще й наш КВЕД, бо сплата йде за більшою ставкою), заразом закривши свій ФОП і працюємо тоді, допомагаючи йому у сплаті податків і ЄСВ. І не треба писати якихось там петицій, все і так добре. Чому ні?


...з 72-им КВЕД ай-тішник не буде пiдпадати пiд єдиний податок.


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
English to Russian
+ ...
Чому? Sep 27, 2010

ingeniero wrote:
...з 72-им КВЕД ай-тішник не буде пiдпадати пiд єдиний податок.

Саме тільки їм і надали право вести ВЕД і бути на ЄП. До речі, обіцяли тільки їм також зняти правило 50% 1-2-3...


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:36
English to Ukrainian
+ ...
Виходьмо з реалій сьогодення Sep 27, 2010

andress wrote:
І не треба писати якихось там петицій, все і так добре. Чому ні?


Ви зараз розглядаєте варіант "життя після смерті". Це буде потім. Варіанти можна буде продумати різні. А що робити зараз? У "цьому житті"?


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Новий податковий кодекс України







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »